Bursa Denetim Daire Başkanlığı 02/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arasında Malzemeli Öğle Yemeğinin Hazırlanması, Taşınması ve Servisi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriBursa Denetim Daire Başkanlığı Hazine ve Maliye Bakanlığı . tarafından açılan "Bursa Denetim Daire Başkanlığı 02/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arasında Malzemeli Öğle Yemeğinin Hazırlanması, Taşınması ve Servisi" ihalesini Gürbüz Olgun Yemek Sanayi Gıda Temizlik İnşaat Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 6.190.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1703850).
- İhale Kayıt No
- 2025/1703850
- Kazanan firma
- Gürbüz Olgun Yemek Sanayi Gıda Temizlik İnşaat Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺6.190.000
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- Bursa
- Sonuç tarihi
- 25.12.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1703850 · Sonuç tarihi: 25.12.2025
İhalenin konusu
02.01.2026-31.12.2026 Tarihleri Arasında Yüklenicinin Üretim Tesislerinde Hazırlanarak, İdarenin Yemekhanelerine Taşınması ve Servisi Suretiyle Her Türlü Gider ve Malzeme Dahil Taşımalı Olarak 30.950 Adet Öğün Olarak Öğle Yemeği Alımı.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,3 istekli) %62 altında.
- Kazananın karnesi: Gürbüz Olgun Yemek Sanayi Gıda Temizlik İnşaat Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺15.758.000.
- İdare hakkında: Bursa Denetim Daire Başkanlığı Hazine ve Maliye Bakanlığı . adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.