Çayır Mera Tohumu
Çayır Mera Tohumu ihalesi (İKN 2026/116290) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/116290
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/116290 · Sonuç tarihi: 03.03.2026
İhalenin konusu
Çayır-Mera Tohumu: 5.000 kg.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Maro Tarım Sanayi Anonim Şirketi — ₺155.000
Maro Tarım Sanayi Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Ankara As Tarım Tohumculuk Ziraat Peyzaj İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺397.250
Ankara As Tarım Tohumculuk Ziraat Peyzaj İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Çayır Mera Tohumu ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Maro Tarım Sanayi Anonim Şirketi, ₺155.000; 2. kısım: Ankara As Tarım Tohumculuk Ziraat Peyzaj İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺397.250.
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - ANADOLU TARIM İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Buzağı İglosu — Polikap Polietilen Kap ve Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.494.000 (26.12.2025)
- Balyalı Kuru Ot ve Buğday Sapı Toplama Yükleme, Taşıma ve İstifleme Hizmet Alımı — Madencilik Hayvancılık Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺4.972.500 (13.04.2026)
- Mahsul Yulaf — Ata Tohumculuk İşletmeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺14.103.000 (13.11.2025)
- Yemek Hazırlama ve Yemek Servisi Hizmetleri Alımı — Nizip Akgün Petrol Nakliyat Gıda ve Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺30.460.000 (26.12.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →