Çayırhan Termik Santrali İşletme Müdürlüğü İhtiyacı Muhtelif Ölçü ve Miktarda Kazan Borusu Temini
İnşaat MalzemeleriÇayırhan Termik Santrali İşletme Müdürlüğü İhtiyacı Muhtelif Ölçü ve Miktarda Kazan Borusu Temini ihalesi (İKN 2021/403210) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/403210
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/403210 · Sonuç tarihi: 07.09.2021
İhalenin konusu
11 Kalemde Toplam 40.200 m. Kazan Borusu
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Ferra Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺259.200
Ferra Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
İlker Enerji Ticaret Limited Şirketi — ₺727.839
İlker Enerji Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Çayırhan Termik Santrali İşletme Müdürlüğü İhtiyacı Muhtelif Ölçü ve Miktarda Kazan Borusu Temini ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Ferra Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺259.200; 2. kısım: İlker Enerji Ticaret Limited Şirketi, ₺727.839.
ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (EÜAŞ) SATIN ALMA VE MALZEME YÖNETİMİ DAİRE BAŞKANLIĞI - DIŞ SATIN ALMA MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Kılıçkaya HES İşletme Müdürlüğünün İhtiyacı,1 Adet 13,8 kV/154 kV Dönüştürme Oranına Sahip,67 mVa’lık,1 Primer ve 1 Sekonder Sargıya Sahip, 3 Fazlı,Yağa Daldırılmış, Ana Güç Transformatörün İmalatı, Testleri, Demontaj-Montajının Yapılarak Teslim Edilmesi — Beta Enerji ve Teknoloji Anonim Şirketi, ₺690.000 (08.05.2025)
- İstanbul Doğalgaz Santralları İşletme Müdürlüğü GT40 ve 50 SPPA-T3000 DCS Kontrol Sistemi Yazılımı Versiyonu Güncellenmesi — Efex Elektrik Mühendislik Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺699.000 (28.09.2021)
- İstanbul Doğalgaz Santralları İşletme Müdürlüğü İhtiyacı Olan Mobil Elektrik Santralları FT-8 Gaz Türbinlerine Ait Kritik Öneme Sahip Yedek Malzemelerin Alımı İşi — CMS Enerji Mühendislik Satın Alma İnşaat İşletme ve Bakım Hizmetleri San.ve Tic.A.Ş., ₺1.086.137 (13.09.2021)
- Çayırhan Termik Santralı İşletme Müdürlüğü İhtiyacı Olan 19 Kalemde Toplam 153 Adet Vana ve Aktüatör Yedekleri İle 7 Kalemde Toplam 66 Adet Ölçü Kontrol Cihazı Yedeklerinin Temini İşi — Metrik Endüstri Anonim Şirketi, ₺1.249.751 (22.11.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- İçme Suyu Bakım ve Onarım Çalışmalarında Kullanılmak Üzere Muhtelif Çap ve Cins Boru Alım İşi — Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi, ₺259.024, Şanlıurfa (04.06.2020)
- İçme Suyu Sondaj Kuyularında Kullanılmak Üzere Teçhiz Borusu Mal Alım İşi — İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic Ve San Ltd Ş, ₺258.988, Şanlıurfa (18.08.2020)
- Temizlik Ürünleri ve Aparatları, Çöp Poşeti, Hırdavat Malzemeleri, Trafik Uyarı ve İkaz İşaretleri, Çalı Süpürgesi, Plastik ve Galvanizli Çöp Konteyneri — Hijyenpark Endüstriyel Temizlik Gıda Medikal Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺258.960, Kayseri (07.06.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →