Cerrahi Alet
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfCerrahi Alet ihalesi (İKN 2021/744218) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/744218
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/744218 · Sonuç tarihi: 14.01.2022
İhalenin konusu
24 Kalem Cerrahi Alet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim Ve Araştırma Hastanesi adına sonuçlanan 4 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Uta Optik Medikal Enerji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺198.240 (4 istekli)
Uta Optik Medikal Enerji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Denizin Tıbbi Aletler Ve Cihazlar Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺8.250 (4 istekli)
Denizin Tıbbi Aletler Ve Cihazlar Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Cerrahi Alet ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Uta Optik Medikal Enerji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺198.240; 2. kısım: Denizin Tıbbi Aletler Ve Cihazlar Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺8.250.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim Ve Araştırma Hastanesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- Göz ve Kalp Damar Cerrahisi Tıbbi Sarf Malzeme — Kafmed Sağlık Medikal İnşaat Tarım İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺165.000 (20.08.2021)
- 34 Aylık Malzeme Dahil, Yemek Pişirme, Dağıtım ve Sonrası — Fesleğen Kurumsal Yemek Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺16.594.636 (08.02.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- İLAÇ SATIN ALINACAKTIR — Ankara Beşer Ecza Deposu ve İlaç Pazarlama A.Ş., ₺198.607, Adana (20.12.2021)
- Tıbbi Cihaz Alımı — DR Dental Elektronik İletişim Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺197.595, Rize (15.10.2025)
- Eczane Birimi İçin 475 Kalem İlaç Alımı — Salutem Ecza Deposu Medikal Limited Şirketi, ₺197.500, Erzurum (02.07.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →