CERRAHİ EL ALETİ SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfCERRAHİ EL ALETİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/686544) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/686544
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/686544 · Sonuç tarihi: 17.03.2021
İhalenin konusu
2 Kısım Cerrahi El Aleti Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Isparta Medikal Tic San Ltd Şt, kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺3.312.505.
- İdare hakkında: T.C.SAĞLIK BAKANLIĞI -MARMARA ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL PENDİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ 2 Kısım Cerrahi El Aleti Alımı alımı 4734 Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Isparta Medikal Tic San Ltd Şt — ₺125.805 (1 istekli)
Isparta Medikal Tic San Ltd Şt firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
LD Tıbbi Cihazlar ve Medikal Malzeme Ticaret Limited Şirketi — ₺477.000 (1 istekli)
LD Tıbbi Cihazlar ve Medikal Malzeme Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
CERRAHİ EL ALETİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Isparta Medikal Tic San Ltd Şt, ₺125.805; 2. kısım: LD Tıbbi Cihazlar ve Medikal Malzeme Ticaret Limited Şirketi, ₺477.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- Adana Veteriner Kontrol Enstitüsü Birim ve Laboratuvarları için Sarf Malzemeleri ve Kimyasal Maddeler Alımı — Erdemlab Laboratuvar Ürünleri Gıda Emlak İnşaat Tahhüt Ticaret Limited Şirketi., ₺125.814, Adana (13.07.2021)
- Müdürlüğümüze Bağlı Sağlık Tesislerinin 4 Aylık İhtiyacı Olan 12 Kalem (Enteral Beslenme-İlaç) Mal Alımı İşi — Ankara Beşer Ecza Deposu ve İlaç Pazarlama Anonim Şirketi, ₺125.762, Ağrı (21.01.2026)
- 2026 Yılı 162 Kalem Diş Sarf Malzemesi Alımı — Ardadent Medikal İnşaat Turizm Gıda İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺125.916, Bursa (30.07.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →