CERRAHİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfCERRAHİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2019/619875) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/619875
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/619875 · Sonuç tarihi: 16.04.2020
İhalenin konusu
2020 yılı Cerrahi Malzemeler Alımı - 52 Kısım
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Johnson&Johnson Medikal Sanayi Ticaret Ltd.Şti., kayıtlarımızda 158 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺69.228.609.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Johnson&Johnson Medikal Sanayi Ticaret Ltd.Şti. — ₺280.109
Johnson&Johnson Medikal Sanayi Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi — ₺2.979.615
Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
CERRAHİ MALZEME SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Johnson&Johnson Medikal Sanayi Ticaret Ltd.Şti., ₺280.109; 2. kısım: Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi, ₺2.979.615.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 2 Kalem Kardiyoloji Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — MDD Yatırım Danışmanlık ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺280.000, Manisa (29.01.2026)
- 101 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı — Burset Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺280.000, Kırıkkale (20.07.2022)
- İLAÇ SATIN ALINACAKTIR — Ankara Güneş Ecza Deposu San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺280.000, Kayseri (07.10.2020)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →