CERRAHİ SÜTÜR VE LAPOROSKOPİK MALZEME SATIN
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfCERRAHİ SÜTÜR VE LAPOROSKOPİK MALZEME SATIN ihalesi (İKN 2020/568498) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/568498
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/568498 · Sonuç tarihi: 20.01.2021
İhalenin konusu
163 Kalem Cerrahi Sütür ve Laporoskopik Malzeme
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
SUN Medikal Tıbbi Cihaz İth.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺162.950
SUN Medikal Tıbbi Cihaz İth.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Royal Hastane Donanımları San.ve Tic.A.Ş. — ₺222.000
Royal Hastane Donanımları San.ve Tic.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
CERRAHİ SÜTÜR VE LAPOROSKOPİK MALZEME SATIN ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: SUN Medikal Tıbbi Cihaz İth.ve Tic.Ltd.Şti., ₺162.950; 2. kısım: Royal Hastane Donanımları San.ve Tic.A.Ş., ₺222.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 32 Kalem İlaç Alımı — Yeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi, ₺162.886, Mardin (25.05.2021)
- İlimiz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine 83 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme — Doğu Anadolu Diş Deposu Medikal Turizm Kuyumculuk Dayanıklı Tüketim Maddeleri Ticaret Sanayi ve Pazarlama Limited Şirketi., ₺163.056, Bayburt (01.07.2021)
- BİYOMEDİKAL TÜKETİM MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Linamed Sağlık Ürünleri Pazarlama Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺163.130, İstanbul (02.04.2021)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →