CERRAHİ SÜTUR VE SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfCERRAHİ SÜTUR VE SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/664671) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/664671
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Konya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/664671 · Sonuç tarihi: 30.03.2021
İhalenin konusu
53 Kalem Malzeme Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Tıp Ticaret Tıbbi Malzeme Eğitim Öğretim Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺178.745.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Tıp Ticaret Tıbbi Malzeme Eğitim Öğretim Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺69.120
Tıp Ticaret Tıbbi Malzeme Eğitim Öğretim Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Labtıp Medikal İnşaat Gıda Temizlik San.Ve Tic.Ltd.Ş — ₺797.941
Labtıp Medikal İnşaat Gıda Temizlik San.Ve Tic.Ltd.Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
CERRAHİ SÜTUR VE SARF MALZEME SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Tıp Ticaret Tıbbi Malzeme Eğitim Öğretim Ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺69.120; 2. kısım: Labtıp Medikal İnşaat Gıda Temizlik San.Ve Tic.Ltd.Ş, ₺797.941.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- Diş Tıbbi Sarf Malzeme Alımı (Şırnak ve Cizre ADSM-Silopi DH- İdil ve Uludere- Şehit Aydoğan Aydın ve Beytüşşebap Devlet Hastanesi) — Ersoy Dental Tıbbi Gereçler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺69.124, Şırnak (09.01.2026)
- 65 Kalem Laboratuvar Sarf Malzemesi — Dilay Medikal Temizlik İnşaat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺69.112, Diyarbakır (19.06.2026)
- 14 Kalem Tıbbi Cihaz ve Demirbaş Malzeme Alımı — EDH Nükleer Tıp ve Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi, ₺69.000, Mersin (26.06.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →