Cihaza Bağlı Sarf Malzeme Alımı
Cihaza Bağlı Sarf Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2020/725728) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/725728
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Tekirdağ
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/725728 · Sonuç tarihi: 12.04.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Erenler Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 26 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺4.540.719.
- İdare hakkında: İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 30 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Erenler Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺460.021
Erenler Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Vizyon İç Ve Dış Ticaret A.Ş. — ₺383.340
Vizyon İç Ve Dış Ticaret A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Cihaza Bağlı Sarf Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Erenler Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺460.021; 2. kısım: Vizyon İç Ve Dış Ticaret A.Ş., ₺383.340.
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 11 Kalem Kemoterapi Sarf Malzeme Alımı — Onkofar Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺156.120 (25.06.2021)
- Genel Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Hijyen Medikal ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺123.660 (06.07.2021)
- 39 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Sıla Danışmanlık Bilişim Sağlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi - Sıla Danışmanlık Bilişim Sağlık İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Gölbaşı Şubesi, ₺17.775 (19.03.2021)
- Biyomedikal Sarf Malzeme Alımı — Levent Baydar Tıbbi Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺6.548 (05.08.2021)
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →