Çınar Devlet Hastanesi 2026 Yılı 5 Aylık 2 Kısım Kırmızı, Beyaz Et ve Hazır Tatlı Grubu Alımı
Gıda ve İçecekÇınar Devlet Hastanesi 2026 Yılı 5 Aylık 2 Kısım Kırmızı, Beyaz Et ve Hazır Tatlı Grubu Alımı ihalesi (İKN 2026/1184801) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/1184801
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Diyarbakır
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1184801 · Sonuç tarihi: 14.08.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü Diyarbakır Çınar İlçe Devlet Hastanesi Başhekimliği adına sonuçlanan 4 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺699.000 (2 istekli)
2. kısım
Özşanlı Yemek Temizlik İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺3.980.000 (2 istekli)
Özşanlı Yemek Temizlik İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Çınar Devlet Hastanesi 2026 Yılı 5 Aylık 2 Kısım Kırmızı, Beyaz Et ve Hazır Tatlı Grubu Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺699.000; 2. kısım: Özşanlı Yemek Temizlik İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺3.980.000.
Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü Diyarbakır Çınar İlçe Devlet Hastanesi Başhekimliği idaresinde benzer ölçekteki işler
- Çınar Devlet Hastanesi Trafo Arızalı Olan Orta Gerilim Kesici Koruma Hücresinin Tadilatı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺629.450 (18.06.2026)
- Çınar Devlet Hastanesi 2 Aylık 6 Kalem Kırmızı ve Tavuk Eti Alım İşi — Özşanlı Yemek Temizlik İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.983.500 (17.06.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- Diyadin Nadolu İmam Hatip Lisesi Kıtmızı Et Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺699.000, Ağrı (07.05.2026)
- Karla Mücadelede Kullanılmak Üzere Tuz Alımı İşi — Özdeniz Tuz Taşımacılık Kömür San Ve Tic Ltd.Şti., ₺699.125, Gaziantep (13.01.2021)
- Et, Kuru Gıda, Kahvaltılık ve Ara Öğün, Yaş Sebze ve Meyve — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺699.350, Bitlis (18.12.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →