CNG (SIKIŞTIRILMIŞ DOĞALGAZ) SATIN ALINACAKTIR
Yakıt, Elektrik ve EnerjiMUĞLA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ CNG (Sıkıştırılmış Doğalgaz) alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "CNG (SIKIŞTIRILMIŞ DOĞALGAZ) SATIN ALINACAKTIR" ihalesini Erd CNG Endüstriyel Gazlar Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi 1.326.360 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/599269).
- İhale Kayıt No
- 2021/599269
- Kazanan firma
- Erd CNG Endüstriyel Gazlar Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.326.360
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- Muğla
- Sonuç tarihi
- 02.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/599269 · Sonuç tarihi: 02.12.2021
İhalenin konusu
01.01.2022-31.12.2022 Tarihleri Arasında 157.900 Sm3 CNG Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 1 istekli teklif verdi — Yakıt, Elektrik ve Enerji sektöründe ortalamanın (3,1 istekli) %68 altında.
- İdare hakkında: MUĞLA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ CNG (Sıkıştırılmış Doğalgaz) alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Erd CNG Endüstriyel Gazlar Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →