CNG (Sıkıştırılmış Doğalgaz) ve Propan LPG Mal Alımı
Yakıt, Elektrik ve EnerjiCNG (Sıkıştırılmış Doğalgaz) ve Propan LPG Mal Alımı ihalesi (İKN 2021/633582) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/633582
- Kısım sayısı
- 2
- İdare
- Giresun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
- İl
- Giresun
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/633582 · Sonuç tarihi: 07.12.2021
İhalenin konusu
CNG (Sıkıştırılmış Doğalgaz) 300.000 SM3 Propan LPG 12.400 kg
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Trabzongaz LPG San.Nakliyat Ve Tic.AŞ., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.522.380.
- İdare hakkında: Giresun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 19 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Trabzongaz LPG San.Nakliyat Ve Tic.AŞ. — ₺176.080 (1 istekli)
Trabzongaz LPG San.Nakliyat Ve Tic.AŞ. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Tez Oksijen Sanayi ve Tic Anonim Şirketi — ₺1.950.000 (1 istekli)
Tez Oksijen Sanayi ve Tic Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
CNG (Sıkıştırılmış Doğalgaz) ve Propan LPG Mal Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Trabzongaz LPG San.Nakliyat Ve Tic.AŞ., ₺176.080; 2. kısım: Tez Oksijen Sanayi ve Tic Anonim Şirketi, ₺1.950.000.
Giresun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- 2026 Yılı Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu ve Kompanzasyon Sistemlerinin Periyodik Kontrolü ile Bakımlarının Yapılması İşi — Alkan Elektrik Haberleşme Sistemleri İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺348.000 (30.12.2025)
- Tirebolu Yurt Müdürlüğü Perde Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺368.388 (03.02.2026)
- Yurt Müdürlüklerine Perde Alım İşi — HGA Taahhüt Gayrimenkul İnşaat Tekstil Turizm Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺648.671 (23.10.2025)
- 2026 Yılı Güvenlik Personelleri İçin Kıyafet Alım İşi — MSY Grup Temizlik Gıda Medikal Kırtasiye Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺945.750 (08.05.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Yakıt, Elektrik ve Enerji
- KATI YAKIT (KÖMÜR VE ODUN) SATIN ALINACAKTIR — Şevketoğulları İnşaat Gıda Hayvancılık Petrol Nakliyat Kömür Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺176.000, Ardahan (11.09.2020)
- Kurumumuza Bağlı İlçe Şantiyelerinde Kullanılmak Üzere 130 Ton Portakal Tipi,70 Ton Fındık Tipi Kömür Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺176.200, Ağrı (30.10.2020)
- Akseki Orman İşletme Müdürlüğü, Cevizli ve İbradı Orman İşletme Şeflikleri Hizmet Binaları ve Hizmet Evlerinde Kullanılacak Torbalı Kalorifer Kömürü Alımı — Akseki Yakıt Ürünleri Nak.Ve Giyim San.Ltd.Şti., ₺175.565, Antalya (14.09.2020)
Yakıt, Elektrik ve Enerji sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →