ÇÖP KONTEYNERİ SATIN ALINACAKTIR
İnşaat MalzemeleriYOMRA BELEDİYESİ Çöp Konteynırı Mal Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "ÇÖP KONTEYNERİ SATIN ALINACAKTIR" ihalesini Tama Proje Konteyner Sanayi Ticaret Limited Şirketi 415.150 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/385987).
- İhale Kayıt No
- 2021/385987
- Kazanan firma
- Tama Proje Konteyner Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺415.150
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- Trabzon
- Sonuç tarihi
- 13.08.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/385987 · Sonuç tarihi: 13.08.2021
İhalenin konusu
15 Adet 3750 litre yerüstü Çöp Konteynırı, 5 Adet 2500 litre yerüstü Çöp Konteynırı, 50 Adet 770 litre Çöp Konteynırı ve 4 Adet Geri Dönüşüm Çöp Konteynırı
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| 3750 litre yerüstü Çöp Konteynırı | 15 | Adet |
| 2500 litre yerüstü Çöp Konteynırı | 5 | Adet |
| 770 litre Çöp Konteynırı | 50 | Adet |
| Geri Dönüşüm Çöp Konteynırı | 4 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 1 istekli teklif verdi — İnşaat Malzemeleri sektöründe ortalamanın (4,6 istekli) %78 altında.
- Kazananın karnesi: Tama Proje Konteyner Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺3.540.140.
- İdare hakkında: YOMRA BELEDİYESİ Çöp Konteynırı Mal Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Tama Proje Konteyner Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →