Çorum Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü 2022 Mali Yılı 9 Ay 14 Günlük (18/03/2022-31/12/2022) Şoförlü Araç Kiralama Hizmet Alımı
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriÇorum Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından açılan "Çorum Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü 2022 Mali Yılı 9 Ay 14 Günlük (18/03/2022-31/12/2022) Şoförlü Araç Kiralama Hizmet Alımı" ihalesini Arda Seyahat Turizm Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 608.178,8 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/46832).
- İhale Kayıt No
- 2022/46832
- Kazanan firma
- Arda Seyahat Turizm Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺608.179
- İstekli sayısı
- 4
- İl
- Çorum
- Sonuç tarihi
- 22.04.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/46832 · Sonuç tarihi: 22.04.2022
İhalenin konusu
2022 Mali Yılı 9 Ay 14 Günlük, 1 Adet 4+1 Kişilik Binek Tipi, 10 Adet 4+1 Kişilik Pick-Up Tipi ( Yandan Camlı Kamyonet) , 2 Adet 14+1 Kişilik Lift Donanımlı Minibüs , 3 Adet 15+1 Kişilik Minibüs, Şoförlü Araç Kiralama Hizmet Alımı.
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| 4+1 Kişilik Binek Tipi | 1 | Adet |
| 4+1 Kişilik Pick-Up Tipi ( Yandan Camlı Kamyonet) | 10 | Adet |
| 14+1 Kişilik Lift Donanımlı Minibüs | 2 | Adet |
| 15+1 Kişilik Minibüs, Şoförlü Araç Kiralama Hizmet Alımı. | 3 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 4 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamayla (4,6 istekli) benzer düzeyde.
- Kazananın karnesi: Arda Seyahat Turizm Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 11 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺30.576.164.
- İdare hakkında: Çorum Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 17 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Arda Seyahat Turizm Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →