ÇZK Yedekleri
ÇZK Yedekleri ihalesi (İKN 2025/2106149) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/2106149
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Zonguldak
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/2106149 · Sonuç tarihi: 10.03.2026
İhalenin konusu
Mal Alımı – ÇZK Yedekleri – 67 Kalem
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺2.362.209
2. kısım
Demka Dövme Çelik İmalat Sanayi Ticaret Pazarlama Limited Şirketi — ₺161.280
Demka Dövme Çelik İmalat Sanayi Ticaret Pazarlama Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ÇZK Yedekleri ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺2.362.209; 2. kısım: Demka Dövme Çelik İmalat Sanayi Ticaret Pazarlama Limited Şirketi, ₺161.280.
TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Muhtalif Vana ve Çekvalf — VİS Vana Sanayi İthalat ve İhracat Ticaret Limited Şirketi, ₺2.405.805 (25.02.2026)
- Hızar Palası ve Zinciri Temini — Taşcıoğlu Tarım Arıcılık Hayvancılık Otomotiv Temizlik Taşımacılık Hazır Yemek Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺2.109.800 (01.06.2026)
- Bronz Malzeme Temini — Öztuğ Metal Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺2.085.000 (22.01.2026)
- Elektrik Motoru — Elsan Elektrik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.812.860 (29.04.2026)
TÜRKİYE TAŞKÖMÜRÜ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →