Dalaman Orman İşletme Müdürlüğü, Kavacık Orman İşletme Şefliği 256/1 Kod Nolu Yol ve Çaldere Orman İşletme Şefliği 165, 166, 167 ve 173/1 Kodlu Yollarda Yeni Orman Yolu Yapımı İşi 08 HAZİRAN 2022 – Sayı 4627
İnşaat / Yapım İşleriOrman İşletme Müdürlüğü-Dalaman Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü tarafından açılan "Dalaman Orman İşletme Müdürlüğü, Kavacık Orman İşletme Şefliği 256/1 Kod Nolu Yol ve Çaldere Orman İşletme Şefliği 165, 166, 167 ve 173/1 Kodlu Yollarda Yeni Orman Yolu Yapımı İşi 08 HAZİRAN 2022 – Sayı 4627" ihalesini Hilal Grup Taahhüt İnşaat Ticaret Limited Şirketi 3.835.198,4 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/567993).
- İhale Kayıt No
- 2022/567993
- Kazanan firma
- Hilal Grup Taahhüt İnşaat Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺3.835.198
- İstekli sayısı
- 4
- İl
- Muğla
- Sonuç tarihi
- 26.07.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/567993 · Sonuç tarihi: 26.07.2022
İhalenin konusu
Kavacık Orman İşletme Şefliği 256/1 Kod Nolu Yolda 1+908 km ve Çaldere Orman İşletme Şefliği 165 Kodlu Yolda 5+327 km, 166 Kodlu Yolda 2+066 km, 167 Kodlu Yolda 5+157 km ve 173/1 Kodlu Yolda 2+384 km Olmak Üzere Toplam 16+842 km Muhtelif Metrajlarda Yeni Orman Yolu Yapımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 4 istekli teklif verdi — İnşaat / Yapım İşleri sektöründe ortalamanın (9,8 istekli) %59 altında.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺3.835.198 — Orman İşletme Müdürlüğü-Dalaman Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü adına İnşaat / Yapım İşleri alanında sonuçlanan 7 ihalede ortalamanın (1.668.930,6 ₺) %130 üzerinde.
- İdare hakkında: Orman İşletme Müdürlüğü-Dalaman Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 15 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Hilal Grup Taahhüt İnşaat Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →