DEMİR VE SAHA BETONU SATIN ALINACAKTIR
İnşaat MalzemeleriDEMİR VE SAHA BETONU SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/60423) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/60423
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Edirne
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/60423 · Sonuç tarihi: 20.03.2020
İhalenin konusu
2 Kalem Edirne Belediye Başkanlığı Park ve Bahçeler Müdürlüğü Tunca Nehri Kenarına Yürüş Yolu ve Bisiklet Yolu Yapılması için Çesan Demir ve Saha Betonu Alınması Mal Alım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺226.200
2. kısım
Trakim Yapı Kimyasalları İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺56.000
Trakim Yapı Kimyasalları İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
DEMİR VE SAHA BETONU SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺226.200; 2. kısım: Trakim Yapı Kimyasalları İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺56.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- Sıvat ve Kangal Boru Alımı — Er-Bey Metal Turizm Gıda ve İnşaat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ., ₺226.350, Ardahan (27.07.2021)
- Hazır Beton — Kartaş Hazır Beton Yapı Elemanları Sanayi Nakliyat Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺226.000, Isparta (11.03.2021)
- Hırdavat Malzemesi Alım İşi — Arıntek Hırdavat Teknik Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi, ₺226.475, Ankara (09.07.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →