Denizli Pamukkale Askerlik Şubesi Başkanlığında Görevli Personelin 01 Ocak 2021-31 Aralık 2022 Tarihleri Arasında Mesaiye Geliş ve Gidişi İçin Taşıttırılması
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriAskeralma Bölge Başkanlığı-Aydın Milli Savunma Bakanlığı MSB Bağlıları tarafından açılan "Denizli Pamukkale Askerlik Şubesi Başkanlığında Görevli Personelin 01 Ocak 2021-31 Aralık 2022 Tarihleri Arasında Mesaiye Geliş ve Gidişi İçin Taşıttırılması" ihalesini Simge Ev Aletleri Turizm Taşımacılık Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 241.983 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/328632).
- İhale Kayıt No
- 2020/328632
- Kazanan firma
- Simge Ev Aletleri Turizm Taşımacılık Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺241.983
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Aydın
- Sonuç tarihi
- 12.08.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/328632 · Sonuç tarihi: 12.08.2020
İhalenin konusu
Denizli Pamukkale As.Ş.Bşk.lığında görevli personelin mesaiye geliş ve gidişleri için Ek'te yer alan ayrıntılı güzergah çizelgesinde belirtilen 501 (beşyüzbir) iş gününde 2 (iki) minibüs ile taşıma hizmetidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Simge Ev Aletleri Turizm Taşımacılık Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺471.741.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.