Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü ve Bünyesinde Bulunan Havalimanları İle Havalimanlarına Bağlı Seyrüsefer Yardımcı İstasyonlarına 01 04 2022-31 12 2023 Tarihleri Arasında Toplam 3748 Personelle Özel Güvenlik Hizmet Alımı
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) tarafından açılan "Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü ve Bünyesinde Bulunan Havalimanları İle Havalimanlarına Bağlı Seyrüsefer Yardımcı İstasyonlarına 01 04 2022-31 12 2023 Tarihleri Arasında Toplam 3748 Personelle Özel Güvenlik Hizmet Alımı" ihalesini Ulusal Özel Güvenlik ve Kor.Hizm.San.ve Tic.A.Ş, Unıted Group UFS Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi İş Ortaklığı 753.619.186,44 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 8 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/15960).
- İhale Kayıt No
- 2022/15960
- Kazanan firma
- Ulusal Özel Güvenlik ve Kor.Hizm.San.ve Tic.A.Ş, Unıted Group UFS Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi İş Ortaklığı
- Sözleşme bedeli
- ₺753.619.186
- İstekli sayısı
- 8
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 30.05.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/15960 · Sonuç tarihi: 30.05.2022
İhalenin konusu
DHMİ Genel Müdürlüğü ve Bünyesinde Bulunan Havalimanları İle Havalimanlarına Bağlı Seyrüsefer Yardımcı İstasyonlarına 01.04.2022-31.12.2023 Tarihleri Arasında Toplam 3748 Personelle Özel Güvenlik Hizmeti Alınması
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) adına sonuçlanan 30 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.