Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü Çağrı Merkezi Hizmeti
İş ve Danışmanlık Hizmetleri"Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü Çağrı Merkezi Hizmeti" ihalesinin sonucu (İKN 2019/539925). Kaynak: EKAP.
- İhale Kayıt No
- 2019/539925
- Kazanan firma
- Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi)
- Sözleşme bedeli
- ₺500.112
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 30.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/539925 · Sonuç tarihi: 30.12.2019
İhalenin konusu
Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü için 01.01.2020-31.12.2021 tarihleri arasında 444 5 366 Numaralı Hat Üzerinden Çağrı Merkezi Hizmeti ile Teknik Destek Hizmeti Alımı İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü (DMO) Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı adına sonuçlanan 11 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.