Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Çocuk Bakımevi Şube Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde Çocuk Bakıcısı (Bakıcı Anne), Yemek Hazırlama ve Dağıtım ve Temizlik
Yemek ve Konaklama HizmetleriDevlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından açılan "Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Çocuk Bakımevi Şube Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde Çocuk Bakıcısı (Bakıcı Anne), Yemek Hazırlama ve Dağıtım ve Temizlik" ihalesini Ankara Destek Sosyal Hizmetler Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 521.580,39 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/80500).
- İhale Kayıt No
- 2021/80500
- Kazanan firma
- Ankara Destek Sosyal Hizmetler Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺521.580
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 26.04.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/80500 · Sonuç tarihi: 26.04.2021
İhalenin konusu
Çocuk Bakıcısı (Bakıcı Anne), Yemek Hazırlama ve Dağıtım ve Temizlik Hizmetleri Alımı işinin 13 İşçi (9 bakıcı anne, 1 aşçı, 1 bulaşıkçı, 2 temizlikçi) ile 03 Mayıs- 31 Aralık 2021 tarihleri arasıdır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı adına sonuçlanan 21 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.