Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Merkez Sitesi İşletme ve Onarım İşleri Teknik Hizmet Alımı İşi
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından açılan "Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Merkez Sitesi İşletme ve Onarım İşleri Teknik Hizmet Alımı İşi" ihalesini Exertus Bina Bağımsız Test ve Mühendislik Limited Şirketi 37.999.999,99 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 5 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1666419).
- İhale Kayıt No
- 2025/1666419
- Kazanan firma
- Exertus Bina Bağımsız Test ve Mühendislik Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺38.000.000
- İstekli sayısı
- 5
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 31.12.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1666419 · Sonuç tarihi: 31.12.2025
İhalenin konusu
DSİ Genel Müdürlüğü Merkez Sitesi İşletme Bakım ve Onarım İşleri Teknik Hizmet Alımı İşinin 18 İşçi (1 Teknik Müdür, 1 Teknik Şef, 3 Kısım Şefi ve 10 Usta, 1 Usta Yardımcısı, 2 Operatör) ile 01.01.2026 - 31.12.2026 Tarihleri Arası Yapılmasıdır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Exertus Bina Bağımsız Test ve Mühendislik Limited Şirketi, kayıtlarımızda 56 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺803.240.819.
- İdare hakkında: Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı adına sonuçlanan 21 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Exertus Bina Bağımsız Test ve Mühendislik Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →