Kamu İhaleleri

DHMİ Erzincan Havalimanı Müdürlüğü 01/01/2021 - 31/12/2022 Yılı Personel Taşıma İşi

Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) Erzincan Hava Alanı Müdürlüğü tarafından açılan "DHMİ Erzincan Havalimanı Müdürlüğü 01/01/2021 - 31/12/2022 Yılı Personel Taşıma İşi" ihalesini Talipoğlu Turizm Taşımacılık İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi 202.936,5 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/442083).

İhale Kayıt No
2020/442083
Kazanan firma
Talipoğlu Turizm Taşımacılık İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi
Sözleşme bedeli
₺202.937
İstekli sayısı
İl
Erzincan
Sonuç tarihi
15.10.2020

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/442083 · Sonuç tarihi: 15.10.2020

İhalenin konusu

1 Adet Minibüs Asgari 17 Koltuk Kapasiteli, 2 Adet Otobüs Asgari 19 Koltuk Kapasiteli, Tüm Araçlar Klimalı ve En Az 2016 Model Olacaktır. 1 (Bir) adet Asgari 17 koltuklu Minibüs 501 Sefer 2 (İki) Adet Asgari 19 Koltuklu Otobüs 2211,5 Sefer

İş kalemiMiktarBirim
Minibüs Asgari 17 Koltuk Kapasiteli1Adet
Otobüs Asgari 19 Koltuk Kapasiteli, Tüm Araçlar Klimalı ve En Az 2016 Model Olacaktır. 1 (Bir) adet Asgari 17 koltuklu Minibüs 501 Sefer 2 (İki) Adet Asgari 19 Koltuklu Otobüs 2211,5 Sefer2Adet

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Talipoğlu Turizm Taşımacılık İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →