DHMİ Genel Müdürlüğü Merkez Binası ve Esenboğa Hava Trafik Kontrol Merkezi ile bağlı Havalimanları olmak üzere toplam 51 mahal için 01/01/2021-31/12/2022 tarihleri arasında toplam 2354 personelle (2306 personel + 48 engelli personel) Genel Temizlik
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) tarafından açılan "DHMİ Genel Müdürlüğü Merkez Binası ve Esenboğa Hava Trafik Kontrol Merkezi ile bağlı Havalimanları olmak üzere toplam 51 mahal için 01/01/2021-31/12/2022 tarihleri arasında toplam 2354 personelle (2306 personel + 48 engelli personel) Genel Temizlik" ihalesini Dolunay Kurumsal Bilgi İşlem Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi., MSD Temizlik Bilgi Sistem Medikal Sağlık Turizm İnşaat Petrol Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı 245.098.531,95 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/405890).
- İhale Kayıt No
- 2020/405890
- Kazanan firma
- Dolunay Kurumsal Bilgi İşlem Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi., MSD Temizlik Bilgi Sistem Medikal Sağlık Turizm İnşaat Petrol Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı
- Sözleşme bedeli
- ₺245.098.532
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 29.01.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/405890 · Sonuç tarihi: 29.01.2021
İhalenin konusu
Genel Müdürlük Merkez Binası ve Esenboğa Hava Trafik Kontrol Merkezi ile bağlı Havalimanları olmak üzere toplam 51 mahal için 01.01.2021-31.12.2022 tarihleri arasında 2354 personelle (2.306 pers.+48 engelli pers.) Genel Temizlik Hizmeti alınması işi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) adına sonuçlanan 32 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.