DHMİ Kapadokya Havalimanı 01/01/2021-31/12/2021 tarihleri arasında Elektrik Enerjisi
Yakıt, Elektrik ve EnerjiDevlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü(DHMİ) Kapadokya Havalimanı Müdürlüğü tarafından açılan "DHMİ Kapadokya Havalimanı 01/01/2021-31/12/2021 tarihleri arasında Elektrik Enerjisi" ihalesini Meram Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş 1.370.600 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/497983).
- İhale Kayıt No
- 2020/497983
- Kazanan firma
- Meram Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş
- Sözleşme bedeli
- ₺1.370.600
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Nevşehir
- Sonuç tarihi
- 10.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/497983 · Sonuç tarihi: 10.12.2020
İhalenin konusu
2.200.000 kwh Elektrik Enerjisi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Meram Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş, kayıtlarımızda 36 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺818.367.354.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Meram Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →