DHMİ Mardin Havalimanı 2022-2023 Yılları Personel Taşıma (Servis) İşi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriDevlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) Mardin Hava Alanı Müdürlüğü tarafından açılan "DHMİ Mardin Havalimanı 2022-2023 Yılları Personel Taşıma (Servis) İşi" ihalesini AHM Lojistik Turizm Tarım İnşaat Temizlik İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 323.438,5 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/451515).
- İhale Kayıt No
- 2021/451515
- Kazanan firma
- AHM Lojistik Turizm Tarım İnşaat Temizlik İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺323.439
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- Mardin
- Sonuç tarihi
- 11.10.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/451515 · Sonuç tarihi: 11.10.2021
İhalenin konusu
DHMİ Mardin Havalimanı Müdürlüğü 01.01.2022-31.12.2023 Tarihleri Arası 2 Adet Asgari 16 Yolcu Koltuk Kapasiteli Minibüs 1490,5 Sefer Olmak Üzere Personel Taşıma Hizmeti Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,6 istekli) %64 altında.
- Kazananın karnesi: AHM Lojistik Turizm Tarım İnşaat Temizlik İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺962.074.
- İdare hakkında: Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) Mardin Hava Alanı Müdürlüğü adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.