DHMİ Samsun Çarşamba Havalimanı Müdürlüğü 01/03/2020- 31/12/2020 Tarihleri Arası Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi Alım İşi
Yakıt, Elektrik ve EnerjiDevlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) Samsun Çarşamba Havalimanı Müdürlüğü tarafından açılan "DHMİ Samsun Çarşamba Havalimanı Müdürlüğü 01/03/2020- 31/12/2020 Tarihleri Arası Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi Alım İşi" ihalesini Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi 2.149.574 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/687504).
- İhale Kayıt No
- 2019/687504
- Kazanan firma
- Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺2.149.574
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Samsun
- Sonuç tarihi
- 18.02.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/687504 · Sonuç tarihi: 18.02.2020
İhalenin konusu
Samsun Çarşamba Havalimanı Müdürlüğü için ilk endeks okuma tarihinden geçerli olmak üzere 01.03.2020-31.12.2020 tarihleri arası 3.500.000 (Üçmilyonbeşyüzbin) (kilovat saat) Kwh Elektrik Enerjisinin serbest piyasadan satın alınmasını kapsamaktadır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺2.149.574 — Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) Samsun Çarşamba Havalimanı Müdürlüğü adına Yakıt, Elektrik ve Enerji alanında sonuçlanan 3 ihalede ortalamayla (2.428.509,5 ₺) benzer düzeyde.
- Kazananın karnesi: Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 36 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.113.445.162.
- İdare hakkında: Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) Samsun Çarşamba Havalimanı Müdürlüğü adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →