DHMİ Tokat Havalimanı 2022 Yılı İçin (30000 Litre Mazot- 1500 Litre Benzin) Akaryakıt
Yakıt, Elektrik ve EnerjiDevlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü(DHMİ) Tokat Hava Alanı Müdürlüğü tarafından açılan "DHMİ Tokat Havalimanı 2022 Yılı İçin (30000 Litre Mazot- 1500 Litre Benzin) Akaryakıt" ihalesini Cangözler Gıda Nakliye Petrol Otomotiv İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 302.700 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/836841).
- İhale Kayıt No
- 2021/836841
- Kazanan firma
- Cangözler Gıda Nakliye Petrol Otomotiv İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺302.700
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- Tokat
- Sonuç tarihi
- 17.01.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/836841 · Sonuç tarihi: 17.01.2022
İhalenin konusu
01.01.2022-31.12.2022 Tarihleri Arasında Toplam 30.000 Litre Mazot-Motorin ve 1.500 Litre Kurşunsuz Benzin.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 1 istekli teklif verdi — Yakıt, Elektrik ve Enerji sektöründe ortalamanın (3,2 istekli) %69 altında.
- İdare hakkında: Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü(DHMİ) Tokat Hava Alanı Müdürlüğü adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.