Kamu İhaleleri

DHMİ Uşak Havalimanı Müdürlüğü 01/01/2026-31/12/2027 Tarihleri Arasında Personel Taşıma İşi

Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri

"DHMİ Uşak Havalimanı Müdürlüğü 01/01/2026-31/12/2027 Tarihleri Arasında Personel Taşıma İşi" ihalesinin sonucu (İKN 2025/1393101). Kaynak: EKAP.

İhale Kayıt No
2025/1393101
Kazanan firma
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi)
Sözleşme bedeli
₺2.446.168
İstekli sayısı
6
İl
Uşak
Sonuç tarihi
31.10.2025

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1393101 · Sonuç tarihi: 31.10.2025

İhalenin konusu

3 Adet Minibüs (Asgari 2017 Model, Asgari 16+1 Yolcu Koltuk Kapasiteli) ile 1.977,5 Sefer Personel Taşıma İşi

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.