DİŞ PROTEZ LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR
Sağlık ve Sosyal HizmetlerDİŞ PROTEZ LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2019/515474) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/515474
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Adana
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/515474 · Sonuç tarihi: 06.12.2019
İhalenin konusu
2 Kalem (Tek Parça Döküm İskelet - Metal Seramik Restorasyon) Protetik Diş Tedavisi Ana Bilim Dalı Laboratuvarı Hizmeti İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺89.000
2. kısım
Çığ Dental Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺600.000
Çığ Dental Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
DİŞ PROTEZ LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺89.000; 2. kısım: Çığ Dental Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺600.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Sağlık ve Sosyal Hizmetler
- LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR — Gazi Kimya Laboratuar Sistemleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺88.887, İzmir (06.06.2022)
- 2022 Yılı 10 Aylık İmmunohematolojik Testler ve Kan Gazı Hizmet Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺89.789, İzmir (02.03.2022)
- Müdürlüğümüz ve Bağlı Sağlık Tesisleri İçin Diyaliz, Evde Sağlık ve Hizmet Aracı Kiralama İşi — İnkaya Taşımacılık Temizlik İnşaat Gıda Sigorta Ve Aracılık Hizmitleri Taahhüt İşleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺89.900, Afyonkarahisar (18.11.2021)
Sağlık ve Sosyal Hizmetler sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →