DİŞ PROTEZ LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR
Sağlık ve Sosyal HizmetlerYÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 12 Aylık (01/04/2022-31/03/2023) Tarihleri Arası Tam ve Bölümlü Hareketli Protez, Metal İskelet Döküm Protez ve Sabit Protez Laboratuvar hizmet 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "DİŞ PROTEZ LABORATUVAR HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Gözde Dent Diş Protez Laboratuvar Hizmetleri Sanayi Anonim Şirketi 2.573.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/138273).
- İhale Kayıt No
- 2022/138273
- Kazanan firma
- Gözde Dent Diş Protez Laboratuvar Hizmetleri Sanayi Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺2.573.000
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- İzmir
- Sonuç tarihi
- 31.03.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/138273 · Sonuç tarihi: 31.03.2022
İhalenin konusu
7 Kalem 12 Aylık (01.04.2022-31.03.2023) Tarihleri Arası Tam ve Bölümlü Hareketli Protez, Metal İskelet Döküm Protez ve Sabit Protez Laboratuvar
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 1 istekli teklif verdi — Sağlık ve Sosyal Hizmetler sektöründe ortalamanın (3,9 istekli) %74 altında.
- Kazananın karnesi: Gözde Dent Diş Protez Laboratuvar Hizmetleri Sanayi Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺225.626.877.
- İdare hakkında: YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 12 Aylık (01/04/2022-31/03/2023) Tarihleri Arası Tam ve Bölümlü Hareketli Protez, Metal İskelet Döküm Protez ve Sabit Protez Laboratuvar hizmet 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.