DİŞ SARF MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfDİŞ SARF MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/566274) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/566274
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Yozgat
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/566274 · Sonuç tarihi: 02.12.2021
İhalenin konusu
120 Kalem Diş Sarf Malzeme Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Merkez Diş Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti., kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺173.859.
- İdare hakkında: YOZGAT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 120 Kalem Diş Sarf Malzemeleri Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Merkez Diş Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. — ₺62.366 (5 istekli)
Merkez Diş Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Gurmed Medikal Gıda Temizlik Kırtasiye İnşaat Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺11.274 (5 istekli)
Gurmed Medikal Gıda Temizlik Kırtasiye İnşaat Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
DİŞ SARF MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Merkez Diş Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti., ₺62.366; 2. kısım: Gurmed Medikal Gıda Temizlik Kırtasiye İnşaat Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺11.274.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- CERRAHİ EL ALETLERİ SATIN ALINACAKTIR — Ardadent Medikal İnşaat Turizm Gıda İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺62.359, İstanbul (07.10.2021)
- Müdürlüğümüze Bağlı Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile 112 Acil Servis Başhekimliği için 35 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺62.400, Batman (25.05.2021)
- 8 Kalem Tıbbi Sarf ve Sterilizasyon Malzemeleri Alımı — Imıcryl Diş Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺62.500, Hakkâri (23.01.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →