DİŞ TIBBİ SARF MALZEME VE İLAÇ SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfDİŞ TIBBİ SARF MALZEME VE İLAÇ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/515116) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/515116
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Çankırı
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/515116 · Sonuç tarihi: 25.11.2021
İhalenin konusu
153 Kalem Diş Tıbbi Sarf Malzeme ve İlaç Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Akme Diş Deposu Ltd.Şti., kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺46.850.
- İdare hakkında: AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ-ÇANKIRI SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Diş tıbbi sarf malzeme ve ilaç alımı işi (153 kalem) alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Akme Diş Deposu Ltd.Şti. — ₺5.020 (5 istekli)
Akme Diş Deposu Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Hijyen Medikal Ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺6.800 (2 istekli)
Hijyen Medikal Ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
DİŞ TIBBİ SARF MALZEME VE İLAÇ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Akme Diş Deposu Ltd.Şti., ₺5.020; 2. kısım: Hijyen Medikal Ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺6.800.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- (1) Kalem İlaç, (321) Kalem Kit ve Kimyasal Malzeme Alımı — Gatamed Tıbbi Cihaz ve Malzemeler Limited Şirketi, ₺5.000, Ankara (09.06.2026)
- Tıbbi Sarf ve Laboratuvar Malzemesi — RB Çözüm Medikal Tıbbi Ürünler Temizlik İnşaat Hırdavat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺5.000, Bolu (04.06.2026)
- 15 Kalem İlaç — Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺5.000, Aydın (27.10.2025)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →