Diyarbakır İli TPIC Personelleri İçin Konaklama Hizmeti
Yemek ve Konaklama HizmetleriDiyarbakır İli TPIC Personelleri İçin Konaklama Hizmeti ihalesi (İKN 2025/2247354) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/2247354
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/2247354 · Sonuç tarihi: 31.12.2025
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Büklüm Otel Turizm İnşaat Gıda Ticaret Limited Şirketi — ₺29.624.750
Büklüm Otel Turizm İnşaat Gıda Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Malkoç Otelcilik Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺29.720.150
Malkoç Otelcilik Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Diyarbakır İli TPIC Personelleri İçin Konaklama Hizmeti ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Büklüm Otel Turizm İnşaat Gıda Ticaret Limited Şirketi, ₺29.624.750; 2. kısım: Malkoç Otelcilik Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺29.720.150.
TURKISH PETROLEUM INTERNATIONAL ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Şırnak Cizre Personelleri İçin Konaklama Hizmeti — Dicle Otelcilik Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺28.500.000 (29.06.2026)
- Trakya Bölgesi İçin TL/km Esasına Göre 20 Adet Treyler ve 2 Adet Low-Bed Kiralama Hizmeti — Sertaş Lojistik Limited Şirketi, ₺31.650.000 (10.09.2025)
- Şırnak İli Silopi İlçesi Konaklama Hizmeti — Öz Fırat Otelcilik Turizm Petrol İthalat-İhracat ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺27.220.000 (21.04.2026)
- Şırnak Bölge Asit Depolama Sahası Yapımı — Yılpa Nakliyat İnşaat Gıda Pazarlama Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺26.847.037 (27.10.2025)
TURKISH PETROLEUM INTERNATIONAL ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Yemek ve Konaklama Hizmetleri
- 9 Aylık Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi ve Oğuzeli İlçe Devlet Hastanesi İçin Malzeme Dahil Yemek Pişirme, Dağıtma ve Sonrası Hizmet Alımı — Sunum Temizlik Organizasyon ve Hazır Yemek Hizmetleri Limited Şirketi, ₺29.541.696, Gaziantep (27.04.2026)
- 2026 Temmuz - 2027 Haziran Dönemi Malzeme Dahil Yemek Hazırlama, Servisi, Dağıtımı ve Dağıtım Sonrası Temizlik İşi — Seç-San Yemek Hizmetleri Otomasyon İletişim Otomotiv Gıda Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi., ₺29.728.777, İstanbul (22.04.2026)
- 2 Yıl Süreli Malzemeli Yemek Pişirme, Dağıtım ve Dağıtım Sonrası Hizmet Alımı — Sivas Anadolu Kurumsal Yemek Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺29.455.440, Sivas (05.09.2022)
Yemek ve Konaklama Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →