DMA Odası Malzemesi Mal Alım İşi
DMA Odası Malzemesi Mal Alım İşi ihalesi (İKN 2020/266033) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/266033
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ordu
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/266033 · Sonuç tarihi: 05.10.2020
İhalenin konusu
2 Kısım DMA Odası Malzemesi Mal Alım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Valf Metalurji Sanayi ve Ticaret A.Ş, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺8.299.628.
- İdare hakkında: Ordu Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 72 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,9 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Valf Metalurji Sanayi ve Ticaret A.Ş — ₺1.759.778
Valf Metalurji Sanayi ve Ticaret A.Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Valf Metalurji Sanayi ve Ticaret A.Ş — ₺152.280
Valf Metalurji Sanayi ve Ticaret A.Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
DMA Odası Malzemesi Mal Alım İşi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Valf Metalurji Sanayi ve Ticaret A.Ş, ₺1.759.778; 2. kısım: Valf Metalurji Sanayi ve Ticaret A.Ş, ₺152.280.
Ordu Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Muhtelif Özelliklerde Sfero Kapak Mal Alım İşi — BSB Metalürji Taahüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.810.000 (23.05.2022)
- Ünye İlçesi Şeyh Yunus Mahallesi 200 Metreküplük Terfili Depo ve Çamurlu Mahallesi İçmesuyu İsale Hattı İnşaatı — Hasko İnş. Tic.Ltd.Şti., ₺1.823.469 (10.06.2020)
- Gölköy, Gürgentepe ve Ulubey İlçeleri İçmesuyu Mevcut Sanat Yapıları Bakım Onarım İnşaatı — Altunkaya İnşaat Taahhüt Nakliyat Ve Tic.Ltd.Şti., ₺1.590.280 (10.06.2020)
- Dalgıç Pompa, Pano ve Teçhizat Malzemesi — Henka Pano Elektrik İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi, ₺1.949.000 (11.02.2026)
Ordu Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →