Kamu İhaleleri

DMO Genel Müdürlüğü Merkez Ve Taşra Birimleri İçin 01/01/2021 - 31/12/2021 Tarihleri Arasında Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi

Yakıt, Elektrik ve Enerji

Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü (DMO) Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından açılan "DMO Genel Müdürlüğü Merkez Ve Taşra Birimleri İçin 01/01/2021 - 31/12/2021 Tarihleri Arasında Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi" ihalesini Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi. 1.817.967,52 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/334530).

İhale Kayıt No
2020/334530
Kazanan firma
Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi.
Sözleşme bedeli
₺1.817.968
İstekli sayısı
İl
Ankara
Sonuç tarihi
08.10.2020

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/334530 · Sonuç tarihi: 08.10.2020

İhalenin konusu

1.763.695,636 kWh Aktif Elektrik Enerjisi (Alçak Gerilim) 952.100,380 kWh Aktif Elektrik Enerjisi (Orta Gerilim) Toplam 2.715.796,016 kWh Serbest Piyasadan Elektrik Enerjisi Alımı

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →