DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ YAPTIRILACAKTIR
İnşaat / Yapım İşleriDOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ YAPTIRILACAKTIR ihalesi (İKN 2022/350274) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/350274
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Muğla
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/350274 · Sonuç tarihi: 07.06.2022
İhalenin konusu
1 Adet Okul ve 1 Adet Okul Pansiyonu Doğalgaz Dönüşüm İşi (Kazan Değişimi ve Tesisat Değişimi vb. İşler)
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Okul | 1 | Adet |
| Okul Pansiyonu Doğalgaz Dönüşüm İşi (Kazan Değişimi ve Tesisat Değişimi vb. İşler) | 1 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: PAL Mühendislik Doğal Gaz İnş. Tur. San.ve Tic. Ltd. Şti., kayıtlarımızda 9 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺7.488.000.
- İdare hakkında: MUĞLA -İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ-TEMEL EĞİTİM OKULLARI MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Muğla İli Menteşe İlçesi Gazi Anadolu Lisesi Pansiyonu ve Nazmi Zehra İyibilir İlkokulu Doğalgaz Dönüşüm İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır. adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
PAL Mühendislik Doğal Gaz İnş. Tur. San.ve Tic. Ltd. Şti. — ₺652.000 (3 istekli)
PAL Mühendislik Doğal Gaz İnş. Tur. San.ve Tic. Ltd. Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
PAL Mühendislik Doğal Gaz İnş. Tur. San.ve Tic. Ltd. Şti. — ₺382.000 (3 istekli)
PAL Mühendislik Doğal Gaz İnş. Tur. San.ve Tic. Ltd. Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
DOĞALGAZ DÖNÜŞÜM İŞİ YAPTIRILACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: PAL Mühendislik Doğal Gaz İnş. Tur. San.ve Tic. Ltd. Şti., ₺652.000; 2. kısım: PAL Mühendislik Doğal Gaz İnş. Tur. San.ve Tic. Ltd. Şti., ₺382.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat / Yapım İşleri
- Ziraat Fakültesi Tarım Makinaları ve Teknolojileri Mühendisliği Bölümü Binalarında Büyük Onarım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺652.000, Erzurum (08.04.2021)
- Boyabat Orman İşletme Müdürlüğü Günışık Orman İşletme Şefliği 503 ve 510 Kod No'lu B Tipi Yeni Orman Yolu Yapım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺652.001, Sinop (16.06.2022)
- Aşkale İlçesi İnkılap İlkokulu, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Palandöken İlçesi Yahya Kemal Ortaokulu, Dede Korkut İşitme Engelliler İlkokulu ve Ortaokulu Pansiyonu ve Yakutiye İlçesi Dumlu İlkokulu Güçlendirme Ve Onarım İşi — Kristal Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Anonim Şirketi, ₺652.007, Erzurum (29.07.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →