DÖKME LPG (ISINMA) PROPANGAZI SATIN ALINACAKTIR
Yakıt, Elektrik ve EnerjiDÖKME LPG (ISINMA) PROPANGAZI SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2019/529745) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/529745
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Sivas
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/529745 · Sonuç tarihi: 10.12.2019
İhalenin konusu
65.000 Kg Dökme LPG (Isınma) Propangaz Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Trabzon Gaz LPG San.Nakliyat Ve Tic.AŞ., kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺988.500.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Trabzon Gaz LPG San.Nakliyat Ve Tic.AŞ. — ₺232.750
Trabzon Gaz LPG San.Nakliyat Ve Tic.AŞ. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Trabzon Gaz LPG San.Nakliyat Ve Tic.AŞ. — ₺199.500
Trabzon Gaz LPG San.Nakliyat Ve Tic.AŞ. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
DÖKME LPG (ISINMA) PROPANGAZI SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Trabzon Gaz LPG San.Nakliyat Ve Tic.AŞ., ₺232.750; 2. kısım: Trabzon Gaz LPG San.Nakliyat Ve Tic.AŞ., ₺199.500.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Yakıt, Elektrik ve Enerji
- 2020 Yılı Akaryakıt Alımı — Bucak Belediyesi Akaryakıt Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺232.245, Burdur (17.12.2019)
- Karaman İl Jandarma Komutanlığına Bağlı Birliklerinin 2020-2021 Yılı Isınma Dönemi Yakacak Kömür Alımı — Safi Katı Yakıt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺233.861, Karaman (23.06.2020)
- ELEKTRİK ENERJİSİ SATIN ALINACAKTIR — Aksa Elektrik Satış Anonim Şirketi, ₺231.165, Tokat (03.02.2020)
Yakıt, Elektrik ve Enerji sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →