Dondurma Harç Maddesi ve Bitter Çikolata (Pul) Alımı
Dondurma Harç Maddesi ve Bitter Çikolata (Pul) Alımı ihalesi (İKN 2022/417052) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/417052
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/417052 · Sonuç tarihi: 21.06.2022
İhalenin konusu
5.000 kg Dondurma Harç Maddesi, 12.000 kg Bitter Çikolata (Pul) Alımı
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Dondurma Harç Maddesi | 5.000 | kg |
| Bitter Çikolata (Pul) Alımı | 12.000 | kg |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Esans Tic.ve San.AŞ., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.875.000.
- İdare hakkında: Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü adına sonuçlanan 16 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Esans Tic.ve San.AŞ. — ₺625.000 (1 istekli)
Esans Tic.ve San.AŞ. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Öz Rize Gıda Temizlik Tur.İnş.ve İht Mad.San.Tic.A.Ş — ₺819.600 (2 istekli)
Öz Rize Gıda Temizlik Tur.İnş.ve İht Mad.San.Tic.A.Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Dondurma Harç Maddesi ve Bitter Çikolata (Pul) Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Esans Tic.ve San.AŞ., ₺625.000; 2. kısım: Öz Rize Gıda Temizlik Tur.İnş.ve İht Mad.San.Tic.A.Ş, ₺819.600.
Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- 480 g Süzme Çiçek Balı Paketleme Hizmeti Alımı — Destek Tarımsal Üretim İşletmeleri Oto Kiralama San.ve Tic. Anonim Şirketi, ₺440.000 (24.03.2022)
- Süt Fabrikası Dondurma Ünitesi Tadilatının Yapılması İşi — Erkuş Taahhüt İnşaat Anonim Şirketi, Erfa Makina İnşaat Limited Şirketi İş Ortaklığı, ₺814.000 (04.03.2021)
- Süt Fabrikasına Malzeme Alımı — Koruma Klor Alkali Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺179.000 (01.09.2021)
- Dondurma Harç Maddesi Alımı — Esans Tic.ve San.AŞ., ₺1.250.000 (02.06.2022)
Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →