Dozer,Çekici (Lowbed dahil) ve öncü araç kiralama
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri"Dozer,Çekici (Lowbed dahil) ve öncü araç kiralama" ihalesinin sonucu (İKN 2020/245571). Kaynak: EKAP.
- İhale Kayıt No
- 2020/245571
- Kazanan firma
- Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi)
- Sözleşme bedeli
- ₺196.800
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Manisa
- Sonuç tarihi
- 30.06.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/245571 · Sonuç tarihi: 30.06.2020
İhalenin konusu
1 Adet Dozer, 1 Adet Çekici (Low-bed dahil) ve 1 Adet Öncü Araç (4x4 Pikap) 15.06.2020-15.10.2020 tarihleri arasında 123 gün süreyle kiralanacaktır.
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Dozer | 1 | Adet |
| Çekici (Low-bed dahil) | 1 | Adet |
| Öncü Araç (4x4 Pikap) 15.06.2020-15.10.2020 tarihleri arasında 123 gün süreyle kiralanacaktır. | 1 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺196.800 — Orman İşletme Müdürlüğü-Akhisar Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü adına Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri alanında sonuçlanan 3 ihalede ortalamanın (514.615 ₺) %62 altında.
- İdare hakkında: Orman İşletme Müdürlüğü-Akhisar Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 34 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 7,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.