DSİ 2 Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesisleri Yardımcı Personel
Bölge Müdürlüğü-2.Bölge İzmir Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından açılan "DSİ 2 Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesisleri Yardımcı Personel" ihalesini Akay Kurumsal Hizmetler Limited Şirketi 590.710,39 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/14754).
- İhale Kayıt No
- 2022/14754
- Kazanan firma
- Akay Kurumsal Hizmetler Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺590.710
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- İzmir
- Sonuç tarihi
- 23.03.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/14754 · Sonuç tarihi: 23.03.2022
İhalenin konusu
Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde 01.04.2022-31.12.2022 Tarihleri Arasında 9 Aylığına 7 Personelin Çalıştırılması
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Akay Kurumsal Hizmetler Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺872.490.
- İdare hakkında: Bölge Müdürlüğü-2.Bölge İzmir Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 29 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 16 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Akay Kurumsal Hizmetler Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →