Kamu İhaleleri

DSİ 25 Bölge Müdürlüğü (Balıkesir) Şoförlü Araç Kiralama

Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri

DSİ 25. Bölge Müdürlüğü - Balıkesir tarafından açılan "DSİ 25 Bölge Müdürlüğü (Balıkesir) Şoförlü Araç Kiralama" ihalesini Yağızlar Nakliye Otomotiv Madencilik Ticaret Limited Şirketi 53.133.453,36 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 5 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1476176).

İhale Kayıt No
2025/1476176
Kazanan firma
Yağızlar Nakliye Otomotiv Madencilik Ticaret Limited Şirketi
Sözleşme bedeli
₺53.133.453
İstekli sayısı
5
İl
Balıkesir
Sonuç tarihi
16.12.2025

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1476176 · Sonuç tarihi: 16.12.2025

İhalenin konusu

02.01.2026 - 31.12.2026 Tarihleri Arası 4 Adet Binek Sedan (4+1 Kişilik), 11 Adet Panelvan (4+1 Kişilik), 5 Adet Panelvan (En Az 9+1 Kişilik), 3 Adet 5+1/ 6+1 Kişilik Çift Sıralı Açık Kasa Kamyonet, 23 Adet 4x4 Pikap (4+1 Kişilik) ve 5 Adet Minibüs (En Az 16+1 Kişilik), Şoförlü Olarak Kiralanacaktır.

İş kalemiMiktarBirim
Panelvan (4+1 Kişilik)11Adet
Panelvan (En Az 9+1 Kişilik)5Adet
5+1/ 6+1 Kişilik Çift Sıralı Açık Kasa Kamyonet3Adet
4x4 Pikap (4+1 Kişilik)23Adet
Minibüs (En Az 16+1 Kişilik), Şoförlü Olarak Kiralanacaktır.5Adet

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Yağızlar Nakliye Otomotiv Madencilik Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →