DSİ 4 Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesisleri İçin 2026 Yılı Muhtelif İşçilik Hizmet Alımı
İş ve Danışmanlık HizmetleriBölge Müdürlüğü-4.Bölge Konya Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından açılan "DSİ 4 Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesisleri İçin 2026 Yılı Muhtelif İşçilik Hizmet Alımı" ihalesini Türkmarine Çelik İnşa Gemi Bakım Onarım Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Uzun Kurumsal Hizmetler Turizm Reklam Danışmanlık İnşaat Otomotiv Gıda Yemek Temizlik Hayvancılık Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı 7.506.657,8 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 6 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1674867).
- İhale Kayıt No
- 2025/1674867
- Kazanan firma
- Türkmarine Çelik İnşa Gemi Bakım Onarım Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Uzun Kurumsal Hizmetler Turizm Reklam Danışmanlık İnşaat Otomotiv Gıda Yemek Temizlik Hayvancılık Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı
- Sözleşme bedeli
- ₺7.506.658
- İstekli sayısı
- 6
- İl
- Konya
- Sonuç tarihi
- 17.12.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1674867 · Sonuç tarihi: 17.12.2025
İhalenin konusu
01/01/2026 - 31/12/2026 Tarihleri Arasında 11 İşçinin 12 Ay Süre ile Çalıştırılması İşi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 6 istekli teklif verdi — İş ve Danışmanlık Hizmetleri sektöründe ortalamayla (5,5 istekli) benzer düzeyde.
- Kazananın karnesi: Türkmarine Çelik İnşa Gemi Bakım Onarım Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Uzun Kurumsal Hizmetler Turizm Reklam Danışmanlık İnşaat Otomotiv Gıda Yemek Temizlik Hayvancılık Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş Ortaklığı, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺27.421.533.
- İdare hakkında: Bölge Müdürlüğü-4.Bölge Konya Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 55 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 20,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.