Kamu İhaleleri

Düziçi Orman İşletme Müdürlüğü’ne Bağlı Yanıkkışla Orman İşletme Şefliği 326, 331, 334 ve 335 Kod Nolu Orman Yollarının Yapımı

İnşaat / Yapım İşleri

Düziçi Orman İşletme Müdürlüğü’ne Bağlı Yanıkkışla Orman İşletme Şefliği 326, 331, 334 ve 335 Kod Nolu Orman Yollarının Yapımı ihalesi (İKN 2022/728243) 4 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.

İhale Kayıt No
2022/728243
Kısım sayısı
4
İl
Osmaniye

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/728243 · Sonuç tarihi: 02.09.2022

İhalenin konusu

326 Kod Nolu Yol 1+569 km 331 Kod Nolu Yol 1+719 km 334 Kod Nolu Yol 1+955 km 335 Kod Nolu Yol 5+663 km Toplam 10+876 km B Tipi Yeni Orman Yolu Yapımı

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Kısımlara göre sonuçlar

1. kısım
Yeğen İnş.Taah.Nak.Top.Mah.Gıd.San.Ltd.Şti. — ₺259.448 (4 istekli)
Yeğen İnş.Taah.Nak.Top.Mah.Gıd.San.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →
2. kısım
Yeğen İnş.Taah.Nak.Top.Mah.Gıd.San.Ltd.Şti. — ₺333.124 (4 istekli)
Yeğen İnş.Taah.Nak.Top.Mah.Gıd.San.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →
3. kısım
Yeğen İnş.Taah.Nak.Top.Mah.Gıd.San.Ltd.Şti. — ₺251.252 (5 istekli)
Yeğen İnş.Taah.Nak.Top.Mah.Gıd.San.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →
4. kısım
Yeğen İnş.Taah.Nak.Top.Mah.Gıd.San.Ltd.Şti. 22 EYLÜL 2022 – Sayı 4699 — ₺1.279.375 (3 istekli)
Yeğen İnş.Taah.Nak.Top.Mah.Gıd.San.Ltd.Şti. 22 EYLÜL 2022 – Sayı 4699 firmasının kazandığı diğer ihaleler →