EĞİTİM HİZMETİ ALINACAKTIR
Eğitim HizmetleriKADIKÖY BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ 2022 Yılı İçin Kısmi Zamanlı Ders Saati Eğitim hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "EĞİTİM HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Karbir Temizlik Tekstil Turizm İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 4.099.790 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 10 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/644060).
- İhale Kayıt No
- 2021/644060
- Kazanan firma
- Karbir Temizlik Tekstil Turizm İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺4.099.790
- İstekli sayısı
- 10
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 11.02.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/644060 · Sonuç tarihi: 11.02.2022
İhalenin konusu
01/01/2022-31/12/2022 Tarihleri Arasında Kısmi Zamanlı Ders Saati Eğitim Hizmeti Alınması
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 10 istekli teklif verdi — Eğitim Hizmetleri sektöründe ortalamanın (3,4 istekli) %194 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Karbir Temizlik Tekstil Turizm İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺5.186.030.
- İdare hakkında: KADIKÖY BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ 2022 Yılı İçin Kısmi Zamanlı Ders Saati Eğitim hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 10 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.