EĞİTİM HİZMETİ ALINACAKTIR
Eğitim HizmetleriBEYOĞLU BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Teknik, Sosyal, Kültürel Ve Sportif Amaçlı Kurs Ve Etkinliklerin Düzenlenmesine Yarı Zamanlı Eğitim Hizmet Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "EĞİTİM HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Serüven Medya Matbaa İnşaat Organizasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 3.199.950 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/720583).
- İhale Kayıt No
- 2021/720583
- Kazanan firma
- Serüven Medya Matbaa İnşaat Organizasyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺3.199.950
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 31.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/720583 · Sonuç tarihi: 31.12.2021
İhalenin konusu
01.01.2022 – 31.12.2022 tarihleri arasında, 58.500 saat Teknik, Sosyal, Kültürel ve Sportif Amaçlı Kurs ve Eğitim düzenlenmesi ile ilgili iş ve yarı zamanlı Eğitim Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Eğitim Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,1 istekli) %61 altında.
- İdare hakkında: BEYOĞLU BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Teknik, Sosyal, Kültürel Ve Sportif Amaçlı Kurs Ve Etkinliklerin Düzenlenmesine Yarı Zamanlı Eğitim Hizmet Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.