Ekmek, 4 Kısım 4 Kalem
Gıda ve İçecekEkmek, 4 Kısım 4 Kalem ihalesi (İKN 2021/543426) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/543426
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/543426 · Sonuç tarihi: 08.12.2021
İhalenin konusu
4 Kısım 4 Kalem Ekmek Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Begüm Referans Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺3.021.950.
- İdare hakkında: Jandarma Ted.Mrkz.K.lığı(Soğanlı/İstanbul) İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı adına sonuçlanan 33 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Begüm Referans Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.242.000 (2 istekli)
Begüm Referans Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Begüm Referans Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺204.000 (2 istekli)
Begüm Referans Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Begüm Referans Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.575.950 (2 istekli)
Begüm Referans Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Ekmek, 4 Kısım 4 Kalem ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Begüm Referans Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.242.000; 2. kısım: Begüm Referans Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺204.000; 3. kısım: Begüm Referans Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.575.950.
Jandarma Ted.Mrkz.K.lığı(Soğanlı/İstanbul) İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- Gıda Maddesi (17 Kısım) — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺649.679 (31.03.2021)
- 18 Kısım Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Hizmet Alımı — Yazıcı Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi., ₺338.790 (28.12.2021)
- Gıda Maddesi, 19 Kısım — Şentaşlar Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺232.800 (15.10.2021)
- Personel Taşıma (Servis) Hizmeti — Edip Taşımacılık Gıda Temizlik Ticaret Limited Şirketi, ₺6.139.967 (28.01.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- 16 Kalem Kahvaltılık Gıda Alımı — Saray Pazarı Gıda Temizlik Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.242.105, Kastamonu (22.09.2025)
- VE MEYVE ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.242.900, İstanbul (07.10.2020)
- Akhisar Açık Ceza İnfaz Kurumuna 4 Kısım Gıda Alımı (Muhtelif Gıda, Dondurulmuş Ürün, Kırmızı Et, Beyaz Et) — CKN Grup Otomotiv Gıda Tarım Hayvancılık Temizlik Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.240.235, Manisa (20.01.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →