Ekmek 75 gr lık Rool
Gıda ve İçecek"Ekmek 75 gr lık Rool" ihalesinin sonucu (İKN 2020/37849). Kaynak: EKAP.
- İhale Kayıt No
- 2020/37849
- Kazanan firma
- Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi)
- Sözleşme bedeli
- ₺526.000
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Kırklareli
- Sonuç tarihi
- 17.03.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/37849 · Sonuç tarihi: 17.03.2020
İhalenin konusu
Ekmek 75 gr.lık Rool 200.000 Kg 01 Nisan 2020- 31 Mart 2021 Tarihleri Arasında
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺526.000 — 1 İnci Zh.Tug.K.lığı Milli Savunma Bakanlığı MSB Bağlıları adına Gıda ve İçecek alanında sonuçlanan 35 ihalede ortalamanın (72.444,6 ₺) %626 üzerinde.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.