EKMEK SATIN ALINACAKTIR
Gıda ve İçecekEKMEK SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/202064) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/202064
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Balıkesir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/202064 · Sonuç tarihi: 15.06.2021
İhalenin konusu
1?inci Kısım:180.000 kg. Ekmek 2?nci Kısım: 50.000 kg. Ekmek
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Karekpa Gıda Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.369.000.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Karekpa Gıda Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. — ₺1.044.000
Karekpa Gıda Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Karekpa Gıda Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. — ₺325.000
Karekpa Gıda Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
EKMEK SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Karekpa Gıda Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., ₺1.044.000; 2. kısım: Karekpa Gıda Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., ₺325.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- 142 Kalem Gıda Malzemesi Alımı — Hasyıldız Horeca Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.044.125, Karaman (17.08.2026)
- 45 Kalem Kuru Gıda Maddesi — Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺1.044.325, Bolu (23.02.2021)
- Eğil Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Kuru Gıda ve Tulumba Tatlı Alımı — Doğka Yemek Fabrikası Gıda Taşımacılık İnşaat Temizlik Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Diyarbakır Şubesi, ₺1.043.225, Diyarbakır (05.02.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →