Ekmeklik Buğday Unu ve Muhtelif Gıda Malzemesi Alımı
Gıda ve İçecekEkmeklik Buğday Unu ve Muhtelif Gıda Malzemesi Alımı ihalesi (İKN 2020/187136) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/187136
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kahramanmaraş
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/187136 · Sonuç tarihi: 04.06.2020
İhalenin konusu
12 Kalem Ekmeklik Buğday Unu ve Muhtelif Gıda Malzemesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Erkan Endüstriyel Gıda Temizlik Yemekçilik Lojistik Dağıtım Pazarlama İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺327.000
Erkan Endüstriyel Gıda Temizlik Yemekçilik Lojistik Dağıtım Pazarlama İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Özmermer Gıda Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. — ₺2.302.720
Özmermer Gıda Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Ekmeklik Buğday Unu ve Muhtelif Gıda Malzemesi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Erkan Endüstriyel Gıda Temizlik Yemekçilik Lojistik Dağıtım Pazarlama İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi., ₺327.000; 2. kısım: Özmermer Gıda Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., ₺2.302.720.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- VE MEYVE ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺326.900, Balıkesir (14.11.2019)
- UN SATIN ALINACAKTIR — Unay Un Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺328.480, Çorum (27.07.2020)
- Elazığ İl J Klığı ve Bağlı Birliklerin İhtiyacı İçin 7 Kısım 26 Kalem Kumanyalık Gıda Mal Alım İşi — Cey-Mar Tekst-Gıda Tem-Hayv Kırta İnş Tic San Şti., ₺328.875, Elazığ (20.05.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →